Temná inteligence

kategorie: Knihy - fantastika Science fiction, Novinky
332 Kč
(sleva 10.00%)
369 Kč

ks   
Autor Neal Asher
Obálka Jon Sullivan
Překlad Marek Hrnčíř
Cyklus Proměna 01
Vydavatel Polaris
EAN 9788073323516
Formát 13,1 x 20 cm, brožovaná
Počet stran 360
Rok a pořadí vydání 2017 (první)
Thorvald Spear se probudil v nemocnici a zjistil, že byl vzkříšen z mrtvých. A co víc, zahynul ve válce lidí proti mimozemšťanům, která skončila už před sto lety. Když se ale zotaví ze svých prvních traumatických okamžiků, spatří jiskřičku světla, která ho udrží při životě. Tou jiskrou je pomsta.
Spear uvízl s divizí vojáků na planetě obklíčené pradorskými ozbrojenými silami, když mu svitla naděje: viděl přilétat záchrannou loď, torpédoborec Penny Royal. Jenže místo aby jim pomohl, lodní UI se vzbouřila a v ničivém šílenství anihilovala veškeré síly spojenců. A jak teď Spear zjistil, Penny Royal je i po všech těch letech stále na svobodě. Proto přísahá, že ji najde, ať se skrývá kdekoliv a postará se, aby za svou zradu zaplatila.
Isobel Satomi vedla úspěšný zločinný syndikát. Když jí ale jeden z jejích podřízených hrozil přerůst přes hlavu, rozhodla se, že potřebuje pomoc. Obrátila se na Penny Royal, ale obchodem s ní získala i něco, o co nestála. Její huimanské vylepšení v sobě totiž skrývá strašlivé tajemství. Temná UI v ní spustila pomalou proměnu v netvora, vrcholného predátora, který nemá s člověkem nic společného.
Spears si Isobel najme, aby ho dopravila na místo, kde byla naposledy spatřena Penny Royal. Při tom ji ale přelstí a stane se sám objektem její pomsty. Závod s časem začíná. Podaří se Spearovi dokončit lov dřív, než bude sám uloven?

Související produkty

Hranice Řádu
cyklus: Agent Cormac 02

Kosmická stanice Miranda byla zničena nanomyceliem a povaha sabotáže naznačuje, že je do ní nějakým způsobem...
další informace

Cena vč. DPH 233 Kč
(sleva 10.00%)

259 Kč

xx0,- s DPH


Mosazňák
cyklus: Agent Cormac 03

Stav bezmála výborný. Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný rytíř jménem...
další informace

Cena vč. DPH 180 Kč

xx0,- s DPH