Slyším tě všude

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Science fiction
449 Kč
(sleva 10.00%)
499 Kč

ks   
Autor Connie Willisová
Obálka neuvedeno
Překlad Drahomíra Michnová
Vydavatel Metafora
EAN 9788073595166
Formát 13,2 x 20,6 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 504
Rok a pořadí vydání 2017 (první)
Dobře si rozmysli, co si přeješ…

Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého.
Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala.
Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe.

Uznávaná autorka sci-fi brilantně namíchala příběh, který spojuje to nejlepší z napínavé detektivky a romantické komedie.

---

„Willisová je autorkou, která dokáže vytvořit zápletku jako Agatha Christie a dostat do svých knih obdivuhodný švih a styl Prestona Sturgese.“ – The Washington Post

Související produkty

O psu nemluvě
cyklus: Cestovatelé historií 03

Jak to dopadne, když ohavný výplod viktoriánského užitého umění začne ovlivňovat budoucnost na stovky let dopředu,...
další informace

Cena vč. DPH 359 Kč
(sleva 10.00%)

399 Kč

xx0,- s DPH


Kniha posledního soudu
Román patří bez přehánění mezi nejvýznamnější žánrové práce dvacátého století. Studentka historie je na své cestě...
další informace

Cena vč. DPH 314 Kč
(sleva 10.00%)

349 Kč

xx0,- s DPH