Slyším tě všude

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Science fiction
449 Kč
(sleva 10.00%)
499 Kč

ks   
Autor Connie Willisová
Obálka neuvedeno
Překlad Drahomíra Michnová
Vydavatel Metafora
EAN 9788073595166
Formát 13,2 x 20,6 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 504
Rok a pořadí vydání 2017 (první)
Dobře si rozmysli, co si přeješ…

Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého.
Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala.
Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe.

Uznávaná autorka sci-fi brilantně namíchala příběh, který spojuje to nejlepší z napínavé detektivky a romantické komedie.

---

„Willisová je autorkou, která dokáže vytvořit zápletku jako Agatha Christie a dostat do svých knih obdivuhodný švih a styl Prestona Sturgese.“ – The Washington Post

Související produkty

Kniha posledního soudu
Román patří bez přehánění mezi nejvýznamnější žánrové práce dvacátého století. Studentka historie je na své cestě...
další informace

Cena vč. DPH 314 Kč
(sleva 10.00%)

349 Kč

xx0,- s DPH


O psu nemluvě
cyklus: Cestovatelé historií 03

Jak to dopadne, když ohavný výplod viktoriánského užitého umění začne ovlivňovat budoucnost na stovky let dopředu,...
další informace

Cena vč. DPH 359 Kč
(sleva 10.00%)

399 Kč

xx0,- s DPH