Red November

kategorie: Antikvariát Hry
400Kč s DPH

ks   
Autor Bruno Fridutti, Jef Contier
Vydavatel Fantasy Flight Games
EAN 9781589944343
Hra je kompletní, hraná, stav velmi dobrý. Původně nelokalizovaná hra, karty s textem v angličtině, vytištěna a přiložena pravidla v češtině.

Počet hráčů: 3 - 8
Věk: 13+
Doba hry: 60 - 120 min.


Znáte to, někdy máme prostě den blbec. Právě takový den nastal posádce ponorky Red November. Systémy nefungují, v některých částech lodi dochází k výbuchům a hoří, jiné zas zaplavuje voda, pojistky průchodů mezi kajutami nejdou otevřít. Pomoc je sice už na cestě, ale dorazí až za hodinu. Do té doby musí posádka ponorky bojovat s živly sama.

Red November je kooperativní hra, při které občas budete propadat beznaději. Až osmičlenná posádka se společně snaží přežít hodinu na ponorce, kde doslova jedna špatná událost střídá druhou. Podařilo se vám úspěšně uhasit oheň? Výborně, ale na druhou stranu lodi se dostala voda a pokud ji rychle neodsajete, nedostanete se k reaktoru.

Red November je zábavná a napínavá hra, ale nejspíše ji nelze doporučit pro větší skupinky. Přestože pravidla umožňují hru až osmi námořníků, nejspíše by se většina z nich během čekání na akci dost nudila. Samotný herní mechanismus ale funguje dobře a přináší tu správnou depresivní atmosféru. Pokud máte tento typ her rádi a chcete mít ve své sbírce také nějakou "cestovní" kooperativní hru, jste na správné adrese. (převzato z www.hras.cz)

Další obrázky