Ve stínu Říše - PŘEDOBJEDNÁVKA

kategorie: Připravuje se
460 Kč
(sleva 20%)
575 Kč

ks   
Autor různí
Vydavatel Epocha
EAN 9788075570833
Formát vázaná s přebalem
Rok a pořadí vydání 2017 (9. 11.) (první)
Autoři jednotlivých povídek:

František Kotleta, Petr Schink, Petra Lukačovičová, Jan Kotouč, Julie Nováková, Roman Bureš, Petr Stančík, Tomáš Bandžuch, David Šenk, René Vaněk, Pavel Fritz, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Dan Černý, Markéta Klobasová, Jakub Mařík, Kristýna Kotulanová.


Z přemluvy Martina Fajkuse, šéfredaktora časopisu Pevnost:

Jedna z nejzákladnějších literárních pouček praví, že hrdina může opravdu vyniknout jen v případě, že má odpovídajícího protivníka…
Náckové v tomto ohledu představují téměř ideální záporácký materiál. Jejich třetí říše byla skutečným impériem zla a temnoty, které minimálně o silikonové desítky prsa poráží vše, co kdy byli schopni vytvořit Sauron i jeho velký učitel Morgoth. Dokonce i klaun Pennywise by se cítil jako úplně neschopný břídil, kdyby se s nimi měl porovnávat v metodách, jak vyvolat strach a hrůzu…
Připravte se na příběhy děsivé i kruté, plné smutku i hrůzy, ze kterých vás bude mrazit, ale i takové, kde se budete moci zasmát. Protože i smíchem se dá bojovat proti zlu a temnotě, i když je představuje něco tak obludného jako Velkoněmecká říše.

---

Editoři:

Leoš Kyša (* 1979)
Novinář, publicista, spisovatel, místopředseda Českého klubu skeptiků Sisyfos. Autor dvoudílné velmi úspěšné space opery Poutník k Mohamedovi (2009) a Alláhův hněv (2011), povídkové knihy Válkotvůrci (e-book, 2011) a také řady povídek uveřejněných v časopisech Ikarie a Pevnost. S manželkou Ludmilou Hamplovou napsal knihu „doporučení“ a úvah na téma Jak přežít manželství (2015).

Boris Hokr (* 1984)
Publicista, dlouhodobě se zajímající o fantastiku, zejména epickou fantasy. Redaktor a přispěvatel řady žánrových webů a časopisů (Iliteratura.cz, Host, Tvar), zástupce šéfredaktora časopisu Pevnost. V Nakladatelství Epocha se podílí na přípravě řady titulů zejména žánru fantastika.

Související produkty

Warhammer 40.000: Necron Warriors
Balení obsahuje: - 5 plastových miniatur sestavitelných jako Lychguard nebo Triarch Praetorians. - 25 mm kulaté...
další informace

Cena vč. DPH 850 Kč

xx0,- s DPH


Crew² 32/2012
S větší cenou i větší porce komiksu! Hned dva díly nového evropského akčního komiksu Anita! Démoni, obrovští koně,...
další informace

Cena vč. DPH 89 Kč
(sleva 10.00%)

99 Kč

xx0,- s DPH