Sbírka kostí

kategorie: Novinky, Knihy - beletrie Detektivky
269 Kč
(sleva 10.00%)
299 Kč

ks   
Autor Kathy Reichs
Obálka neuvedeno
Překlad Kristýna Kučerová
Cyklus Temperance Brennanová
Vydavatel BB art
EAN 9788075950031
Formát 15,1 x 21,2 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 296
Rok a pořadí vydání 2018 (první)
Kosti v kapse zavedou soudní antropoložku Temperance Brennanovou k jezeru v blízkosti tepelné elektrárny, kde se v tašce najdou ostatky pohřešované studentky. Kdo mohl mít zájem na smrti této ochránkyně zvířat? Někdo z ekologických aktivistů? Nebo se jí potřeboval zbavit někdo z univerzity? Anebo je všechno ještě úplně jinak…
V povídce Kosti z močálu odjede Tempe na dovolenou za svou kamarádkou ornitoložkou na Floridu. Jenže kosti, jež objeví v těle pětimetrové krajty tmavé, nepatří žádnému ptáku, ale člověku – mladé sportovkyni, která přemnožené hady lovila. A tak se Tempe, která jen nerada poslouchá příkazy, pouští do nebezpečného pátrání, jež ji zavede do nejhlubších mokřadů v Everglades.
Kosti na ledu uspokojí i ty nejnáročnější milovníky vysokohorského horolezectví. Tempe vyšetřuje úmrtí mladé ženy na Mount Everestu. Co se stalo jen pár desítek metrů pod vrcholem nejvyšší hory světa? Podivné poranění ukazuje na násilnou smrt – a Tempe musí vynaložit hodně námahy a důvtipu, aby rozluštila nehezké tajemství.
První kosti odpoví čtenářům na často kladenou otázku, jak to všechno začalo. Po zmizení lékaře Keithe Millikina se detektivové Rinaldi a Slidell obracejí na mladou doktorandku Brennanovou, aby jim pomohla identifikovat ohořelé tělo. Analýza ostatků odhaluje šokující fakta – a Tempe zjišťuje, že práce v terénu je mnohem zajímavější než zkoumání starodávných kostí na univerzitě.

Související produkty

Temné kosti
cyklus: Temperance Brennanová 14

Do města se na automobilové závody sjíždí na dvě stě tisíc fanoušků a u charlottského okruhu se v sudu s asfaltem...
další informace

Cena vč. DPH 224 Kč
(sleva 10.00%)

249 Kč

VYPRODÁNO

xx0,- s DPH


Svaté kosti (A)
cyklus: Temperance Brennanová 08

Stav velmi dobrý. V Montrealu je nalezena mrtvola ortodoxního žida a Temperance Brennanová dostává za úkol tělo...
další informace

Cena vč. DPH 150 Kč

xx0,- s DPH