ARKHAM >

CRWECON

27.05. 2014

Crwecon 2018 je za rohem (9. 6.) a s tím souvisí:

- prodejna Arkham bude mít v sobotu 9. 6. ZAVŘENO

- slevy: základní 20 %, při nákupu nad 2000,- 25 %, při nákupu nad 5000,- 30 % a při nákupu nad 10.000,- 35 %. (Slevy se nevztahují americké originály, série UKK a NHM a vázané verze ZNOVUZROZENÍ a tituly Comics Centra z edice Na přání) Naopak na Crweconu nebude možné využít věrnostních a jiných zákaznických slev!

- vysvětlení: zboží, na které se slevy nevztahují, se nezapočítává ani do základu. Tedy koupíte-li si řekněme běžné tituly za 2000 Kč a tituly UKK za 1500 Kč, dostanete slevu 20 % na 2000 Kč, přestože po celkovém součtu přesáhne vaše objednávka hranici pro slevu 25 %. (Důvodem je prostý fakt, že na akci není čas ani prostor na účetnické finesy.)

- novinky: v premiéře se na Crweconu budou prodávat následující tituly: INFORMACE SE PŘIPRAVUJÍ

- platby kartou nemohou být na stánku akceptovány, ale bankomat je v budově

- naše výrazné doporučení předobjednat si věci, které chcete nakoupit za crweconské slevy, dopředu - stačí jako volbu odběru uvést "vyzvednu na Crweconu", což nám usnadní práci a vám zaručí všechny požadované tituly. UPOZORŇUJEME, že vzhledem k množství nejen u Crwe vydaných titulů bude na akci nabídka široká, ale množstevně omezená, proto opravdu využijte možnosti předobjednávek!

- že předobjednávky na Crwecon přijímáme do čtvrtka 7. 6. do 12.00 - pak začíná velké stěhování zboží na místo crweconání. Upozorňujeme ale, že čím blíže pátku, tím menší je šance sehnat případně momentálně vyprodané zboží, takže prosíme ve vašem i našem zájmu, objednávejte co nejdříve!

- naše prosba: chcete-li nám zjednodušit život a nepotřebujete již navyšovat registrované objednávky pro maximální slevu, zadejte objednávky na Crwecon jako NEPŘIHLÁŠENÍ zákazníci. Ulevíte nám od nutnosti přepočítávat všechny objednané tituly na maloobchopdní ceny a následně na crweconské slevy.

- antikvariát bude zcela detašován na jiném stánku a z prostorových důvodů v minimálním množství, takže i tituly z něj doporučujeme předobjednat

- cca dva pracovní dny před a jeden den po Crweconu bude omezeno vyřizování objednávek, nicméně hned jak se probereme z komatu, pojede vše ve starých dobrých kolejích

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!