ARKHAM >

Komiksový ráj


Seznam prodejen fandících komiksu. V nich seženete spolehlivě naše komiksové tituly (a pokud ne, tak je knihkupci budou ochotní doobjednat), získáte naše speciální komiksové balíčky, můžete si v nich vyzvednout komiksy objednané přes internetový obchod Crwe (za stejně zvýhodněné ceny), můžete si zařídit předplatné oblíbených titulů či získat raritní edice našich titulů a komiksy, které jinde neseženete.

Přehled prodejen

KupKOMIKS - Beroun
Pod vodojemem 1580
Beroun II - Město
266 01Tel.: +420 605 900 917
objednavky.kupkomiks@centrum.cz
+420 605 900 917
Comics Shop - Komiksový Krám
Náměstí Svobody 10
Brno – střed
obchod@nerdi.cz
+420 542 216 412
Na konci vesmíru
Panská 168/14
České Budějovice
knihkupectvi@razdva.cz
602 802 408
Svět Jotunheim
Železná 248/10
Liberec
obchodjotunheim@seznam.cz
777 562 154
Comics Point
NC Palladium, Náměstí Republiky 1
Praha 1
palladium@comicspoint.cz
222 311 415
Comics Point - Vinohradská
Vinohradská 111
Praha 3
vinohradska@comicspoint.cz
222 211 747
Comics Point - Anglická
Anglická 14
Praha 2
anglicka@comicspoint.cz
222 524 222
Comics Point (NC Eden)
U Slavie 1527
Praha 10
info@comicspoint.cz
272 657 605
Krakatit
Jungmannova 14
Praha 1
krakatit@seqoy.cz
222 519 838
Arkham
Čáslavská 15
Praha 3
knihy.caslavska@volny.cz
271 737 304
Knihkupectví Minotaur
Školní 16
56802 Svitavy
rimal@iol.cz
461 540 401
RBP
Masarykova 260
Teplice
rbp.knihy@seznam.cz
417 562 094
Brloh E-Shop
Hejdukova 4, Bratislava
Tel.: +421 2 3266 1781
objednavky@brloh.sk
Brloh Aupark
Einsteinova 18, Bratislava
Tel. +421 2 3266 1778
aupark@brloh.sk
02/ 2027 5577
Brloh Avion
Ivanská cesta 16, Bratislava
Tel. +421 2 3266 1783
avion@brloh.sk
02 / 2027 5578
Brloh Polus City Center
Vajnorska 100, Bratislava
Tel.: +421 2 3266 1779
polus@brloh.sk
02 / 2027 5579
Brloh – Staré mesto
Heydukova 4, Bratislava
Tel.: +421 2 3266 1775 – knihy & komiks
Hejdukova@brloh.sk
02/ 2027 5575
Brloh Centro
Akademicka 1/A, Nitra
Tel.: +421 37 324 8001
nitra@brloh.sk
037/ 3214 483
Brloh MAX
Ferka Urbánka 11, Trnava
Tel.: +421 33 324 8201
trnava@brloh.sk
033 / 3214 483
Brloh MAX
M.R. Štefánka 426, Trenčín
Tel.: +421 32 324 8401
trnava@brloh.sk
032 / 3214 483
Brloh (OC Mirage)
Nám. A. Hlinku 7/B
Tel.: +421 41 321 10 01
zilina@brloh.sk
041 / 3214 483
Brloh (OC Europa)
Na Troskách 25, Banská Bystrica
Tel.: +421 48 324 7101
bystrica@brloh.sk
048 / 3214 483
Brloh (OC Optima)
Moldavská cesta 32, Košice
Tel.: +421 55 321 04 01
kosice@brloh.sk
055 / 3214 483
Brloh MAX
Vihorlatská 2/A
Prešov
Presov@brloh.sk
051 / 3214 483
Comics city
Polská 1
Olomouc
eshop@comicscity.cz
604 190 016
Black Lotus s.r.o.
Puchmajerova 208/1
Ostrava
info@blacklotus.cz
776 677 157
Valhalla Knihkupectví
Prešovská 20
Plzeň
valhallapl@centrum.cz
774 722 816