Pevnost 9/2020 Plus

kategorie: Časopisy, Novinky
143 Kč
(sleva 10.00%)
159 Kč


VYPRODÁNO

Autor různí
Ilustrace různí
Cyklus Pevnost 220
Vydavatel Ing Kristina Nowakowska
EAN 9771213821010
Formát 21 x 29,5 cm, sešit
Počet stran 82
Rok a pořadí vydání 2020 (první)
Knižní příloha: Svetozár Olovrant - Juraj Jánošík proti Dračímu řádu, kompletní první díl slovenské historické akční fantasy série.

Přísně tajná a tajemná jak hrad v Karpatech je Pevnost pro měsíc září, kterou vás provedou fešáci z agentury Kingsman a další hrdinové ze všech koutů fantastické galaxie.

Taky bychom si přáli, aby nám slušely obleky jako KINGSMANŮM, ale protože se tak nikdy nestane, raději o nich budeme psát. Stejně tak nám bylo ctí věnovat se projektu KRÁLOVÉ VIDEA, který v našich stařeckých dušičkách rozžehnul uhlíky nostalgie. A kdo se radši bojí, ten by určitě neměl vynechat LOVECRAFTOVU ZEMI v seriálové sekci. To už ale na temporální brány klepou ČASOVLÁDCI, skvělá novinka od Martina Sládka, se kterým jsme si střihnuli i velký rozhovor. Mimochodem, když už zazněl ten strach, znáte IMAGINÁRNÍHO PŘÍTELE od Stephena Chboskyho? S průměrné fantasy se v tomto románu vyklube vysoce nadprůměrný horor. PŘED BOUŘÍ od Zuzany Hartmanové zase přináší svět Krys apokalypsy, v němž se snoubí magie s technologiemi a kde se bohové proměnili na démony. Povídkami pak do nového čísla přispěli Jan Hlávka, Martin Paytok a Václav Vágenknecht. A jedeme dál: u příležitosti vydání TARANITOVÉHO TRIPTYCHU s námi pohovořil mistr retro steampunku Leonard Medek. Představíme si podzimní novinky ČESKÉ YOUNG ADULT FANTASTIKY. Zároveň vás seznámíme s pragokalyptickým Janem Urbanem, s Danielem Tučkem, který zná vůni Pelyňku, a s Janem-Markem Šikem, jemuž není cizí žádný Rituál. Zavzpomínáme na SIN CITY a nesmíme opomenout ani METABARONY od Alejandra Jodorowského. Asijská animovaná sekce se hrdě hlásí k SATOŠIMU KONOVI. V historii zabrousíme k tajemnem opředeným počátkům americké maríny. Poznáme nebeského krále Chunga Chuo-sioua. V Hlasu fandomu si povíme víc o nadcházejícím ŽIŽCONU, KNIHEXU, opláčeme spolu letošní POTTERFEST, dáme slovo našemu milovanému VĚDÁTOROVI, a navíc vás upozorníme na důležité novinky v XB-1. A ani tohle není vše. Jak vidíte, ani před PevnostCon jsme se neflákali, a proto vám můžeme nabídnout zcela plnotučné vydání vašeho oblíbeného průvodce fantastickými světy. Ať se vám nová Pevnost líbí!