World of Warcraft: Stíny povstávají

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Fantasy
314 Kč
(sleva 10.00%)
349 Kč

ks   
Autor Madeleine Roux
Obálka neuvedeno
Překlad Tomáš Kratochvíl
Cyklus Shadowlands 01
Svět WarCraft
Vydavatel Fantom print
EAN 9788075940902
Formát 14,6 x 20,5 cm, brožovaná
Počet stran 352
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Sylvanas Windrunner zradila a opustila Hordu, které se zapřisáhla sloužit. Její vinou jsou vztahy nejen mezi Aliancí a Hordou, ale i uvnitř obou frakcí napjatější než kdy jindy. Přesto se jejich členové upírají ke stejnému cíli – dostihnout Temnou paní a zabránit jí v jejích plánech. Král Anduin Wrynn tímto úkolem pověří její vlastní sestru Allerii a Turalyona.
Mezitím Rada Hordy čelí rozšiřující se propasti mezi nimi a královnou Talanji. Nezbývá jim než na Zandalar poslat mladého Zekhana, který královnu zachránil před nevydařeným atentátem. V tu chvíli ještě nikdo netuší, jak důležitý úkol Zekhanovi svěřili. Zandalar se totiž ocitl ve středu Sylvanasiných plánů.

---

Madeleine Roux je podle New York Times bestsellerovou autorkou díky sérii Asylum, která se prodává v jedenácti zemích po celém světě. Také je autorkou série Dům fúrií, Salvaged, Travel: The Shining Blade a série Allison Hewitt Is Trapped. Přispěla rovněž do antologií jako Resist, Scary Out There a Star Wars: From a Certain Point of View. Twitter: @Authoroux