Země divů

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Horory
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor Zoja Stage
Obálka Kreativní bojovníci s.r.o.
Překlad Ludmila Baláková
Série Edice Fobos
Vydavatel Dobrovský s.r.o.
EAN 9788076429369
Formát 14 x 20,6 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 384
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
ZČÁSTI DUCHAŘSKÝ PŘÍBĚH, RODINNÉ DRAMA A PSYCHOLOGICKÝ THRILLER.

Druhý román autorky vypráví úžasný, strhující a hrůzu nahánějící příběh Bennettovy rodiny. Rodiče jsou umělecky zaměření – Orla bývala baletkou, pak se ale rozhodla starat o domácnost a děti a podporovat svého manžela Shawa v jeho touze uspět jako malíř. Jejich dcera Eleanor Queen je citlivou a moudrou devítiletou dívkou s výjimečnými schopnostmi podobně jako její otec. Čtyřletý syn Tycho je radostí celé rodiny díky své přátelské povaze.

Rodina opouští prostředí rušného velkoměsta a kupuje usedlost na samotě v Adirondackém pohoří ve státu New York. Život ve spojení s přírodou se zpočátku jeví jako výhra. Všichni jsou okouzleni krásnými lesy, ale hlavně prastarou borovicí, jež roste na jejich pozemku v blízkosti domu. Postupně se nadšení z nového života mění v horor zprostředkovaný bytostí, která terorizuje celou rodinu a chce s nimi z neznámého důvodu komunikovat.

Rodina je svědkem mnoha přírodních divů i nadpřirozených jevů, a tak je čtenář doslova fascinován mnoha překvapivými a nepředvídatelnými zvraty. Kniha je provokativní, filozofická a budete ji číst jedním dechem.