Z upířích archivů II.

kategorie: Knihy - fantastika Horory, Novinky
539 Kč
(sleva 10.00%)
599 Kč


VYPRODÁNO

Autor M. E. Braddonová, William Gilbert, Anne Crawfordová, Eliza Lynn Lintonová, Ambrose Bierce, Julian Hawthorne, Sheridan Le Fanu, F. G. Loring, Edgar Allan Poe, Hume Nisbet, Franz Hartmann, Carl Jacobi, D. Scott-Moncrieff, Joseph Payne Brennan, Algernon Blackwood, Clark Ashton Smith, George Gordon Byron, John Keats, E. F. Benson, Francis M. Crawford, Manly Wade Wellman, Alica Askew, Claude Askew, Clark Ashton Smith, D. H. Lawrence, Arthur Conan Doyle, Harlan Ellison, Frederick Cowles, Garry Kilworth, Everil Worrellová, Mary A. Turzillová, Lefcadio Hearn, Tanith Leeová, Brian Stableford, Hugh B. Cave, M. R. James, Fritz Leiber, Brian Lumley, Dan Simmons
Obálka Martin Zhouf
Cyklus Z upířích archivů 02
Vydavatel Plejáda
EAN 9788087374634
Formát 15,8 x 21,1 cm, vázaný s přebalem
Počet stran 752
Rok a pořadí vydání 2010 (první)
Upír – bytost, která odvěků láká lidskou představivost. Děsí nás i fascinuje zároveň. Antologie Z upířích archivů předkládá čtenáři desítky povídek, v nichž právě upíři vystupují v hlavní roli. Při putování za nimi navštívíme strašidelné hrady, temná zákoutí, podzemní kobky, prastará pohřebiště i jiná hrůzu nahánějící místa.
Našimi průvodci v tomto ponurém labyrintu budou jak ostřílení mistři, například Bram Stoker, sir Arthur Conan Doyle, H. P. Lovecraft, Stephen King či Anne Riceová, tak i autoři méně známí, jejichž příspěvky si ale ve srovnání s jejich slavnějšími kolegy v ničem nezadají.
Po přečtení knihy budeme o upírech vědět takřka vše. Příběhy plné napětí, děsu, ale i humoru nám umožní poznat tyto tvory v hávu tradičním i zcela nezvyklém. Poznáme je tak dokonale, že se dozajista budeme moci považovat za experty v tomto oboru.

Aktuality

NOVÝ A LEPŠÍ E-SHOP

Vážení a milí zákazníci, do týdne byste na tomto místě měli najít nový, modernější a lepší e-shop, než je tento. Z toho důvodu sem aktuálně...

celá novinka

Nově přidáno

obrázek
Warhammer 40 000: Dosah spásy

Doporučujeme

obrázek

Novinky

Warhammer 40 000: Dosah spásy

Amazing Spider-Man 4: Štvanice, díl první

Orange 7

World of Warcraft: Mág

Simpsonovi 3/2023

Mlok 2022

Čtvrtá děvka

Lazarus 1: Rodina

Tvá dubnová lež 1

Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 4


Nejprodávanější