NHM 4 - Hawkeye

kategorie: , Komiksy V češtině, Novinky
249Kč s DPH

ks   
Autor Stan Lee, Mark Gruenwald
Kresba Don Heck, Dick Ayers, Mark Gruenwald
Obálka neuvedeno
Překlad Ľudovít Plata
Svět Hawkeye
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu 004
Vydavatel Hachette
EAN 9772421639039
Formát 17,6 x 26,7 cm, vázaná
Počet stran 152
Rok a pořadí vydání 2016 (druhé)
POZOR: Poslední kusy, mohou být vybalené z igelitu a/nebo mírně opotřebované z distribuce.

Hawkeye je nejlepší lučištník světa. Hrdina, který dokázal obstát mezi nejsilnějšími bytostmi vesmíru vyzbrojený jenom tou nejjednodušší zbraní. I když jeho cesta k roli hrdiny nebyla snadná, jeho činy se staly zdrojem mýtů. V knize, ve které přetiskujeme jeho první minisérii napsanou a nakreslenou legendárním Markem Gruenwaldem, spolu s dalšími klasickými příběhy, najdete všechno, co byste se o Hawkeyovi chtěli dozvědět.

POZOR! Edice UKK i NHM jsou levné edice, u kterých není kladen takový důraz na kvalitu vydání ani na distribuci. Dochází proto k drobným chybám spočívajícím v ne úplně přesném vytištění hřbetu, naražení, či poškrábání obálky, často před zatavením do igelitu, ale často také při distribuci a následné redistribuci remitendy z trafik.
Očividné vadňáky vracíme nakladateli, ale pokud bychom měli nabízet jen naprosto bezvadné kusy, prodávali bychom tak pětinu dodávaného množství a nemohli doobjednávat vyprodané svazky. Při objednávce proto prosím zvažte své nároky a případně nás raději navštivte a vyberte si osobně. (Často je také na výběr pouze mezi různě poznamenanými výtisky.)
Děkujeme za pochopení.