NHM 7 - Hulk

kategorie: , Komiksy V češtině, Novinky
249Kč s DPH


VYPRODÁNO

Autor Paul Jenkins
Kresba Ron Garney, Mike McKone
Obálka neuvedeno
Překlad Petr Schwarz
Svět NHM - Hulk
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu 007
Vydavatel Hachette
EAN 9772421639039
Formát 17,6 x 26,5 cm, vázaná
Počet stran cca 200
Rok a pořadí vydání 2016 (první)
POZOR: Poslední kusy, mohou být vybalené z igelitu a/nebo mírně opotřebované z distribuce.

Po zásahu gama-zářením z jaderné bomby, která ho měla zabít, se doktor Bruce Banner transformoval v neuvěřitelného Hulka - obrovskou zuřivou bestii. Armáda ho od té doby neúnavně pronásledovala. Jediné, co Hulk opravdu chtěl, bylo být sám.

Vnitřní démoni Bruce Bannera byli vždy líčeni jako stvůry, ale tentokrát není Hulk Bannerovým nepřítelem. Ve skutečnosti může být jeho jedinou nadějí. Stránky tohoto epického příběhu vám nabíbnou revoluční pohled na jednu z nejtragičtějších ikon Marvelu. Neuvěřitelný Hulk už nikdy nebude jako dřív.

Obsahuje Incredible Hulk vol. 2 č. 12-20

POZOR! Edice UKK i NHM jsou levné edice, u kterých není kladen takový důraz na kvalitu vydání ani na distribuci. Dochází proto k drobným chybám spočívajícím v ne úplně přesném vytištění hřbetu, naražení, či poškrábání obálky, často před zatavením do igelitu, ale často také při distribuci a následné redistribuci remitendy z trafik.
Očividné vadňáky vracíme nakladateli, ale pokud bychom měli nabízet jen naprosto bezvadné kusy, prodávali bychom tak pětinu dodávaného množství a nemohli doobjednávat vyprodané svazky. Při objednávce proto prosím zvažte své nároky a případně nás raději navštivte a vyberte si osobně. (Často je také na výběr pouze mezi různě poznamenanými výtisky.)
Děkujeme za pochopení.