Avengers vs. X-Men 2

kategorie: , Komiksy V češtině, Novinky
249Kč s DPH


VYPRODÁNO

Autor Brian Michael Bendis, Jason Aaron, různí
Kresba John Romita Jr., Olivier Coipel, Adam Kubert, Stuart Immonen, Frank Cho, různí
Obálka neuvedeno
Překlad Changer the Elder
Cyklus Avengers vs X-Men 02
Svět Avengers, X-Men
Série Ultimátní komiksový komplet 83
Vydavatel Hachette
EAN 977228070837
Formát 17,6 x 26,7 cm, vázaná
Počet stran 160
Rok a pořadí vydání 2017 (první)
X-Meni a Avengers jsou ve válce! Entita Phoenix se rychle blíží a oba týmy sahají k zoufalým činům, aby dokázaly zkrotit její neuvěřitelnou sílu. Věrní spojenci i bývalí přátelé stojí v boji proti sobě a osud lidského i mutantského druhu visí na vlásku. Ať vyhraje kdokoli, jedno je jasné - Země už nikdy nebude jako dřív!!

Obsahuje komiksy Avengers vs. X-Men 5-8 a AVX Versus 3-4.

POZOR! Edice UKK i NHM jsou levné edice, u kterých není kladen takový důraz na kvalitu vydání ani na distribuci. Dochází proto k drobným chybám spočívajícím v ne úplně přesném vytištění hřbetu, naražení, či poškrábání obálky, často před zatavením do igelitu, ale často také při distribuci a následné redistribuci remitendy z trafik.
Očividné vadňáky vracíme nakladateli, ale pokud bychom měli nabízet jen naprosto bezvadné kusy, prodávali bychom tak pětinu dodávaného množství a nemohli doobjednávat vyprodané svazky. Při objednávce proto prosím zvažte své nároky a případně nás raději navštivte a vyberte si osobně. (Často je také na výběr pouze mezi různě poznamenanými výtisky.)
Děkujeme za pochopení.