Pandemie

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Science fiction, Knihy - beletrie Thrillery
358 Kč
(sleva 10.00%)
398 Kč

ks   
Autor A. G. Riddle
Obálka Damon Freeman
Překlad Daniela Orlando
Cyklus Archiv vymírání 01
Vydavatel Argo
EAN 9788025726136
Formát 14,4 x 20,5 cm, brožovaná
Počet stran 648
Rok a pořadí vydání 2018 (první)
Loď pobřežní stráže Spojených států objeví na dně Severního ledového oceánu vrak ponorky, která nenese jakékoli výsostné znaky a neodpovídá žádnému oficiálně registrovanému plavidlu. V jejím nitru jsou následně nalezeny důkazy vědeckého pokusu, který od základů změní naše chápání lidstva. Doktorka Peyton Shawová, epidemioložka amerického ministerstva zdravotnictví, patří mezi špičkové odborníky zasahující proti novým nemocem po celém světě. Jde o samotářskou a nebezpečnou práci, v níž je jen otázkou času, kdy narazíte na protivníka, který bude nad vaše síly. Obávaná chvíle možná nastala ve chvíli, kdy Peyton v odlehlé keňské vesnici dochází při hledání původu nového smrtícího onemocnění k závěru, že jde pouze o předehru ke spiknutí s dalekosáhlými následky.

Desmond Hughes procitne v berlínském hotelovém pokoji, aniž by tušil, jak se do něho dostal. Na podlaze nalezne mrtvého zaměstnance bezpečnostního oddělení nadnárodní farmaceutické korporace. Na útěku před policií se ke své hrůze dozvídá, že má nejspíš na svědomí právě probíhající pandemii – a je také asi jediným žijícím člověkem, který ji dokáže zastavit.

Zatímco se patogen šíří světem, Peyton se s Desmondovou pomocí zoufale snaží odhalit temná tajemství, která si jistí lidé chtějí za každou cenu nechat pro sebe.

Související produkty

Atlantský mor
cyklus: Tajemství původu 02

Světem se přehnala smrtící pandemie. Skoro miliarda lidí zemřela – a ti, které atlantský mor nezabil,...
další informace

Cena vč. DPH 358 Kč
(sleva 10.00%)

398 Kč

xx0,- s DPH


Atlantský gen
cyklus: Tajemství původu 01

Světový bestseller. Prodáno 1 500 000 výtisků.. Lidstvo před 70 000 lety málem vymřelo. Přežili jsme, ale...
další informace

Cena vč. DPH 358 Kč
(sleva 10.00%)

398 Kč

xx0,- s DPH