Green Arrow 2: Ostrov starých ran (brož.)

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
269 Kč
(sleva 10.00%)
299 Kč

ks   
Autor Benjamin Percy
Kresba Stephen Byrne, Otto Schmidt, Juan Ferreyra
Obálka Otto Schmidt
Překlad Changer the Elder
Cyklus Znovuzrozený Green Arrow 02
Svět Green Arrow
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075950710
Formát 16,8 x 25,9 cm, brožovaná
Počet stran 144
Rok a pořadí vydání 2018 (první)
Green Arrow proti Devátému kruhu zvítězil, ale zničení celosvětové zločinecké finanční sítě si vyžádalo svou daň. Oliver Queen i jeho přátelé jsou zbití, polámaní a rozprášení po všech možných koutech.
V Japonsku se Emiko Queenová chopí vzpurně luku své matky Shado, asasínky v žoldu Jakuzy, a vydá se do nadpřirozeného podsvětí, aby znovu získala své rodině čest a svobodu. Na tajemném ostrově s vazbami na Devátý kruh a Oliverovu vlastní minulost se Green Arrow a Black Canary musí vyrovnat se smrtícím terénem, robotickými medvědy a domorodou populací, která má tajemství, pro jehož udržení je ochotná zabíjet. Mohlo by to snad být ještě horší? Nejnebezpečnější pár vesmíru DC se domů dostane jen, když přežije vražednou panenskou cestu na palubě Empire Expresu!

Nejnovější dobrodružství Olivera Queena začíná na stránkách jednoho kritikou nejoslavovanějších titulů řady ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC. GREEN ARROW 2: OSTROV STARÝCH RAN napsal cenami ověnčený spisovatel BENJAMIN PERCY (THE DEAD LANDS, TEEN TITANS) a nádherně ilustrovali STEPHEN BYRNE (JUSTICE LEAGUE OF AMERICA: THE RAY), JUAN FERREYRA (NEW SUICIDE SQUAD) a OTTO SCHMIDT (KORVACOVA SÁGA). Obsahuje sešity GREEN ARROW č. 6–11.