Před Strážci: Minutemani / Hedvábný přízrak (váz.) (A)

kategorie: Antikvariát Komiksy
550Kč s DPH

ks   
Autor Darwyn Cooke, Amanda Connerová
Kresba Darwyn Cooke, Amanda Connerová
Obálka Darwyn Cooke, Amanda Connerová, Paul Mounts, Phil Note
Překlad Viktor Janiš
Cyklus Před Strážci 01
Svět Strážci
Vydavatel BB art
EAN 9788074614156
Formát 17,3 x 26,4 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 288
Rok a pořadí vydání 2013 (první)
Stav velmi dobrý.

Kontroverzní a dlouho očekávané „předkračování“ nejlepšího grafického románu je konečně tady: PŘED STRÁŽCI! Celých dvacet let byla minulost dnes již ikonických postav z přelomového komiksu Alana Moora a Dava Gibbonse jen předmětem mnoha spekulací a teorií. Teď ale společnost DC Comics dala dohromady nejtalentovanější tvůrce v komiksové branži, a ti svět STRÁŽCŮ dále rozvinuli. A prvním svazku hrají hlavní roli MINUTEMANI a HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK.

Kritikou oceňovaný nositel Eisnerovy ceny a tvůrce komiksu DC: The New Frontier Darwyn Cooke propůjčil svůj talent MINUTEMANŮM. Tito předchůdci Strážců mají společně bojovat proti světu, který se vymknul z kloubů. Dokážou ale tito hrdinové, kteří pocházejí z úplně jiného prostředí a mají naprosto rozdílný postoj ke zločinu, navzájem spolupracovat? Anebo se rozpadnou ještě dříve, než začnou?

HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK je introspektivní pohled na boj význačné členky Strážců s panovačnou superhrdinskou matkou a na její roztěkanou cestu k tomu, aby se stala Hedvábným přízrakem. I díky nádherné kresbě spoluscenáristky a malířky Amandy Connerové (Power Girl, The Pro) nabízí komiks HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK jiný pohled na svět PŘED STRÁŽCI.

V této knize najdete sebrané komiksy PŘED STRÁŽCI: MINUTEMANI č. 1-6 a PŘED STRÁŽCI: HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK č. 1-4.