Green Arrow 5: Hrdina na cestách

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
269 Kč
(sleva 10.00%)
299 Kč

ks   
Autor Benjamin Percy
Kresba Juan Ferreyra, Otto Schmidt, Stephen Byrne, Jamal Campbell
Obálka Otto Schmidt
Překlad Changer the Elder
Cyklus Znovuzrozený Green Arrow 05
Svět Green Arrow
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art + Crew
EAN 9788075953360
Formát 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran 144
Rok a pořadí vydání 2020 (první)
Říkají si Devátý kruh. Jde o zločineckou banku, která financuje války, teror a vraždění, to vše ve jménu vyšších zisků. Ukradli Oliveru Queenovi firmu a téměř zničili Seattle, aby ho pak přestavěli k obrazu svému jako Star City, město pod hvězdou. Teď si brousí zuby na zbytek Spojených států.
Ale to si Ollie nenechá líbit. Jako Green Arrow vyráží na cestu po USA, aby dal jednu rvačku po druhé dohromady stopy, které ho dovedou až k Devátému kruhu. A i když nebyl Green Arrow nikdy moc týmový hráč, zkříží cestu s hrdiny, jako je Batman, Flash, Green Lantern, Wonder Woman a Superman. Než budou moct spojit síly, bude Ollie muset napravit, že se v minulosti choval jako osel.
Bude Green Arrowovi stačit podpora celé Ligy spravedlnosti, aby zlikvidoval organizaci tak mocnou, že zdánlivě stojí mimo zákon? Nebo z něj jeho cesta jen udělá tak snadný cíl, že už ani on sám nevyvázne?

Uznávaný spisovatel BENJAMIN PERCY (Teen Titans, The Dead Lands) a kreslíři, mezi které patří OTTO SCHMIDT (Korvacova sága) a JUAN FERREYRA (New Suicide Squad), vracejí Green Arrowa k jeho toulavým kořenům!
Pátý svazek ze série Znovuzrození hrdinů DC obsahuje sešity GREEN ARROW č. 26–31.