Aquaman 5: Zlomená koruna

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
269 Kč
(sleva 10.00%)
299 Kč

ks   
Autor Dan Abnett, Phillip Kennedy Johnson
Kresba Riccardo Federici
Obálka Stjepan Šejić
Překlad Changer the Elder
Cyklus Znovuzrozený Aquaman 05
Svět Aquaman
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075953629
Formát 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran 128
Rok a pořadí vydání 2020 (první)
V Atlantidě se vzdouvá vlna revoluce!
Aquaman býval králem Atlantidy… ale pak o svou korunu přišel. Získal ji Corum rath. Nyní je Atlantida odříznutá od zbytku světa mocnou a prastarou magickou bariérou zvanou Koruna trnů. Zvenčí jí nikdo nepronikne a uvnitř není úniku před smrtícími poskoky krále Ratha.
Aquaman je součástí hnutí odporu, které hodlá proti Rathovi bojovat. Po boku mu stojí tajemná Delfína a Arthurův někdejší zapřisáhlý nepřítel Vulko. Jedině Aquaman dokáže rozhádané frakce sjednotit, aby mohli všichni společně Ratha svrhnout… ale jen pokud slíbí, že se znovu ujme trůnu. Jenže Arthur přísahal, že to se nestane.
Když se však dozví, že jeho životní lásku Meru stihla podivná kouzelná nemoc, kterou lze vyléčit pouze za hranicemi Atlantidy, stává se z Koruny trnů rozsudek smrti. Teď už Arthura v čele odboje nic nezastaví. Je odhodlaný sesadit Ratha jednou provždy. Koruna musí padnout… a král spolu s ní!

Scenárista DAN ABNETT (TITANS, THE SILENCER) pokračuje epický příběh ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC, k němuž tentokrát svou vynikající kresbu dodává RICCARDO FEDERICI (BATMAN: THE MUDER MACHINE). Obsahuje sešity č. 31–33 a speciál V SEVŘENÍ KORUNY.