Batman DC 7: Batmani navěky

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor James Tynion IV.
Kresba různí
Obálka Eddy Barrows, Eber Ferreira, Adriano Lucas
Překlad Pavel Švanda
Cyklus Znovuzrozený Batman Detective Comics 07
Svět Batman
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075954657
Formát 16,8 x 25,7 cm, brožovaná
Počet stran 176
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Clayface je mrtvý. Snažil se vykoupit ze svých hříchů, ale zabila ho Batwoman. Netopýří rodina – Nightwing, Batgirl, Red Robin, Robin a samotný Batman – se musí rozhodnout, co udělají se svou bývalou vzpurnou členkou.
Batwoman však už dostala nabídku velet armádě a následují ji i Batwing a Azrael. V Gothamu jsou nyní tedy dva týmy, které si jdou po krku. A zatímco mezi Brucem Waynem a jeho sestřenicí Kate Kaneovou zuří rodinná válka, která může ohrozit celé město, někde uprostřed zbývají Cassandra Cainová a Stephanie Brownová.
A za tím vším se vznáší ďábelská kybernetická hrozba, která chce přeměnit Red Robina v ničivou zbraň a tím Gothamu zaručit tu nejhorší možnou budoucnost.
Aby sjednotil svůj tým a zachránil město, musí Batman věřit těm, kteří nosí symbol netopýra. Protože ať už nakonec zvítězí nebo prohrají, musí v tom být společně.

Ve spolupráci s kreslíři JAVIEREM FERNANDEZEM, EDDYM BARROWSEM, ALVAREM MARTINEZEM a dalšími představuje scenárista JAMES TYNION IV. ohromující finále ságy o Batmanovi a jeho spojencích. Obsahuje komiksy DETECTIVE COMICS č. 975–981.