Sebevražedný oddíl 6: Tajná historie operační skupiny X

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor Rob Williams
Kresba Barnaby Bagenda, různí
Obálka Stjepan Šejić
Překlad Pavel Švanda
Cyklus Znovuzrozený Sebevražedný oddíl 06
Svět Sebevražedný oddíl
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075954435
Formát 16,9 x 25,7 cm, brožovaná
Počet stran 144
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Dnešní Operační skupinu X zná většina lidí pod názvem Sebevražedný oddíl. Ale co se stalo s původním Sebevražedným oddílem z 50. let? Pod vedením Ricka Flaga seniora chránila tahle Operační skupina X svět před mimozemšťany, roboty i dinosaury, než zmizela a stala se legendou. Nyní je na Harley Quinn, aby dokončila poslední misi svých předchůdců a zjistila, co se to tenkrát zvrtlo!
Rudá vlna, nejničivější mimozemská hrozba, jaké kdy lidstvo čelilo, už není bezpečně uzamčená na Měsíci. V cestě ke zničení Země jí stojí pouze Sebevražedný oddíl. Ale než stačí Deadshot varovat Harley, jak velké nebezpečí jí hrozí, na jeho tým zaútočí armáda. Někdo se urputně snaží ochránit tajemství Operační skupiny X, i kdyby to znamenalo zničit ji i s Amandou Wallerovou!

ROB WILLIAMS (UNFOLLOW) v tomto velkolepém příběhu odhaluje další dílky z historie DC vesmíru po Znovuzrození s kreslíři BARNABYM BAGENDOU (OMEGA MEN), ELEONOROU CARLINI (Doctor Who), PHILIPPEM BRIONESEM (AQUAMAN), SCOTEM EATONEM (SWAMP THING) a WILFREDEM TORRESEM (Black Panther). Obsahuje komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 27–32.