Aquaman 6: Smrt krále

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor Dan Abnett
Kresba Riccardo Federici, různí
Obálka Joshua Middleton
Překlad Changer the Elder
Cyklus Znovuzrozený Aquaman 06
Svět Aquaman
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075954602
Formát 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran 128
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Největší moc Atlantidy se utrhla ze řetězu... Šílený vládce Atlantidy Corum Rath čelí útoku na všech frontách. Snaží se najít způsob, jak si udržet trůn, a přesvědčí svého přítele z dětství, aby mu umožnil přístup k nejtemnější magii, jakou Atlantida zná. Výsledkem je však hrozba, kterou nedokáže ovládnout Rath, a dost možná ani Aquaman!
Rathův spojenec Kadaver získá moc zřídla atlantské magie a stane se tupým sloužícím svého krále. Rathovo vítězství se zdá být zaručené…
… alespoň do chvíle, kdy Aquaman a jeho nečekaní spojenci vezmou útokem brány královského paláce. Rozpoutává se rozhodující bitva o osud podmořského království. Rath však za svou honbu za mocí zaplatí nečekanou daň. Stává se z něj nestvůrný živel, který při svém posledním útoku zasáhne všechny zúčastněné.

Scenárista DAN ABNETT (TITANS, THE SILENCER) a hvězdní kreslíři RICCARDO FEDERICI (TEMNÉ NOCI: METAL – TEMNÍ RYTÍŘI), SUNNY GHO (Captain America, Avengers) a další vám přinášejí svazek AQUAMAN: SMRT KRÁLE. Obsahuje sešity č. 34–38.