Harley Quinn 7: Harley vs. Apokolips

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor Sam Humphries, Christopher Sebela
Kresba John Timms, různí
Obálka Guillem March, Tomeu Morey
Překlad Alžběta Franková
Cyklus Znovuzrozená Harley Quinn 07
Svět Batman
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075954923
Formát 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran 168
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Harley Quinn si jenom chtěla vzít pořádnou dovolenou, nic víc. Ale než se vzpamatuje, z tropického ráje ji odtáhnou dvě Fúrie, válečnice pocházející z toho nejděsivějšího místa ve vesmíru – Apokolips. Z Darkseidova domovského světa přicházejí s nabídkou, kterou Harley nemůže odmítnout: přidat se k Fúriím, získat superschopnosti a vydat se na cestu zkázy. A co za to? Harley dostane za úkol dopadnout zběhlou Fúrii Petite Tinu. S tak prďáckými novými schopnostmi to přece bude hračka, ne?
Jenže Harley brzo zjistí, že nic není, jak se zprvu zdálo. Její oběť je fakt bezva holka – alespoň na vojačku zrozenou v pekelných jámách Apokolips. Když ji však nepředá svým novým nadřízeným, pocítí hněv Fúrií na vlastní kůži!

HARLEY QUINN: HARLEY VS. APOKOLIPS, KNIHA PRVNÍ je začátek nové éry jedné z nejoblíbenějších postav světa komiksu, plné vší té švihlosti, kterou máte tak rádi, a navíc i užších vazeb na DC Universe – od autora Sama Humphriese (GREEN LANTERNS) a týmu pekelně talentovaných kreslířů! Obsahuje příběhy HARLEY QUINN #43–49.