Harley Quinn 8: Harley ničí vesmír

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor Sam Humphries, Mark Russell
Kresba Sami Basri, různí
Obálka Julian Totino Tedesco
Překlad Hana Vrábelová
Cyklus Znovuzrozená Harley Quinn 08
Svět Batman
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel BB art
EAN 9788075955777
Formát 16,8 x 25,7 cm, brožovaná
Počet stran 160
Rok a pořadí vydání 2022 (první)
Když si většina lidí přečte komiks a nesedne jim, alespoň mají nač si postěžovat na sociálních médiích. Harley Quinn ale mezi většinu lidí rozhodně nepatří. Když náhodou narazí na tajemný komiks, který popisuje její skutečné příhody (a nehody), odsoudí tím celý vesmír DC k záhubě!
Korunní princezna kašparů pouhým otočením stránky roztříští kontinuitu na bambilión kousků! Známí hrdinové a padouši se začnou chovat divně (tedy, mnohem divněji než obvykle). Harleyina máma zmizí jako by vůbec neexistovala. Bojovník se zločinem ze Zlatého věku začne tropit zmatky v současnosti. Někdo by bral výlet do budoucnosti jako dar, ale Captain Triumph by ho nejradši reklamoval.
Dokáže Vládkyně vřavy společně se svou šílenou parťačkou Jonni DC, strážnou kontinuity, zachránit vesmír? Nebo se kánon obrátí proti nim jako kanón a čeká je pořádná perda?
To zjistíte v HARLEY QUINN: HARLEY NIČÍ VESMÍR, dalším pokračování odvážné nové éry té nejšílenější komiksové antihrdinky. Od scenáristy Sama Humphriese a celého multiverza těch nejlepších výtvarníků v branži.

Obsahuje sešity #50–54 a #56.