ARKHAM >

CRWECON 2019 - obecné informace

29.05. 2019

Crwecon 2019 se blíží a my tu máme první - základní - dávku informací:

- prodejna Arkham bude mít v sobotu 15. 6. ZAVŘENO

- slevy: základní 20 %, při nákupu nad 2000,- 25 %, při nákupu nad 5000,- 30 % a při nákupu nad 10.000,- 35 %. (Slevy se nevztahují na antikvariát, americké originály, série UKK a NHM a vázané verze ZNOVUZROZENÍ a tituly Comics Centra z edice Na přání, jakož i obecně na různá limitovaná vydání, na které nejsou slevy ani na našem e-shopu). Naopak na Crweconu nebude možné využít věrnostních a jiných zákaznických slev!

- vysvětlení: zboží, na které se slevy nevztahují, se nezapočítává ani do základu. Tedy koupíte-li si řekněme běžné tituly za 2000 Kč a tituly UKK za 1500 Kč, dostanete slevu 20 % na 2000 Kč, přestože po celkovém součtu přesáhne vaše objednávka hranici pro slevu 25 %. (Důvodem je prostý fakt, že na akci není čas ani prostor na účetnické finesy.)

- novinky: v premiéře se na Crweconu by se měly prodávat následující tituly: Američtí bohové 2, Superman: Mír na Zemi, Soudce Dredd 3, Žoldnéř 1, MDEK: Indiánské léto

- na místě bude možné platit kartou, v budově je též bankomat

- VÝRAZNĚ DOPORUČUJEME: předobjednejte si věci, které chcete nakoupit za crweconské slevy - stačí jako volbu odběru uvést "vyzvednu na Crweconu", což nám usnadní práci a vám zaručí všechny požadované tituly. UPOZORŇUJEME, že vzhledem k množství nejen u Crwe vydaných titulů bude na akci nabídka široká, ale přesto omezená, proto opravdu využijte možnosti předobjednávek!

- předobjednávky na Crwecon přijímáme do středeční půlnoci - pak začínají velké přípravy na akci. Vynasnažíme se vyřídit i objednávky došlé po tomto termínu, ale upozorňujeme, že čím blíže pátku, tím menší je šance sehnat případně momentálně vyprodané zboží, takže prosíme ve vašem i našem zájmu, objednávejte co nejdříve!

- předobjednávky budou účtovány na Crweconu dle tamních slev, nikoliv podle zákaznických.

- antikvariát bude zcela detašován na jiném stánku a z prostorových důvodů v minimálním množství, takže i tituly z něj doporučujeme předobjednat.

- cca tři pracovní dny před a jeden po Crweconu bude omezeno vyřizování objednávek, nicméně hned jak se probereme z komatu, pojede vše ve starých dobrých kolejích

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!