ARKHAM >

CRWECONské info 3

06.06. 2022

CRWECON 2022 se bude konat 25. 6., a s tím souvisí:

- nová informace: u stánku bude možné platit kartou

- prodejna Arkham bude mít v sobotu 25. 6. ZAVŘENO!

- vstup na akci bude možný od 9.00 - prosíme, respektujte to a umožněte do té doby přípravu prodejních stánků

- prodávat budeme v intervalu 9.00 - 17.00 s tím, že od 16.30 se začne balit a už nebude k dispozici všechno zboží, v 17.00 zcela končíme (na žádost provozovatelů podniku, kteří chtějí připravit prostory na večer)

- slevy na akci:
základní - 20 %
při nákupu nad 5000 - 25 %
při nákupu nad 10.000,- 30 %

Slevy se nevztahují na "trafikové série" typu NHM a LoB, na limitovaná vydání, antikvariát, případně výběrově další tituly.
Naopak na Crweconu nebude možné využít věrnostních a jiných zákaznických slev!

- novinky: zatím víme, že v premiéře se na Crweconu budou prodávat následující tituly: 2000 CREW včetně limitovaných variantních obálek, Perverzní Páprda, Avengers 7, Thor: Zabiják bohů a obě verze Castaky/Zbraní metabaronů

- v budově je bankomat

- jelikož prodejní prostor bude stejný, ale komiksů neskutečně přibylo, přivezeme toho na místo sice hodně, nicméně stále jen zlomek.
Doporučujeme proto předobjednat si věci, které chcete nakoupit za crweconské slevy, dopředu - v nejbližší době bude spuštěna možnost volby "vyzvednu na Crweconu", do té doby stačí toto uvést do poznámky.
Do předobjednávek lze zahrnout i tituly, které teprve vyjdou, a sleva bude započtena ta vyšší - buď věrnostní, nebo crweconská. (Při nákupu na místě nebude možno využít zákaznických slev.)
Předobjednávky přijímáme do noci na čtvrtek 23. - i potom se je sice budeme snažit připravit, ale už nemůžeme vzhledem k přípravě nic slíbit.

- ještě není zcela rozhodnuto o nabídce antikvárního zboží, v případě zájmu si jej raději předobjednejte, nicméně se na něj určitě nebudou vztahovat slevy

- cca dva pracovní dny před a po Crweconu bude omezeno vyřizování objednávek, nicméně hned jak se probereme z komatu, pojede vše ve starých dobrých kolejích.

- nabídka mangy a dětských komiksů bude na extra stánku, nicméně předobjednávky přijímáme na všechny tituly všech vydavatelů

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!!

Aktuality

NOVÝ A LEPŠÍ E-SHOP

Vážení a milí zákazníci, do týdne byste na tomto místě měli najít nový, modernější a lepší e-shop, než je tento. Z toho důvodu sem aktuálně...

celá novinka

Nově přidáno

obrázek
Modrá CREW 28: Elrik (3 + 4)

Doporučujeme

obrázek

Novinky

Modrá CREW 28: Elrik (3 + 4)

Avengers 9: She-Hulk proti světu

Simpsonovi: Monumentální komiksový nával

Ateliér špičatých klobouků 10

Warhammer 40000: Hvězdný vlk

Go West Young Man

Škorpion 1 + 2

Barakuda 5+6

Rahan 2

Když nás temnota miluje


Nejprodávanější