NHM 27 - Scarlet Witch (A)

kategorie: Antikvariát Komiksy
500Kč s DPH

ks   
Autor Stan Lee, John Byrne
Kresba Jack Kirby, John Byrne
Obálka Frank Cho
Překlad Changer the Elder
Svět Scarlet Witch
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu 27
Vydavatel Hachette
EAN 9772421639039
Formát 17,6 x 26,7 cm, vázaná
Počet stran cca 180
Rok a pořadí vydání 2017 (první)
Stav velmi dobrý.

Obsah:

BRATRSTVO ZLÝCH MUTANTŮ
WEST COAST AVENGERS: SCARLETINA MISE

Vládne syrovou energií chaosu a dokáže přetvořit realitu. Wanda Maximoffová, známá jako Scarlet Witch, je jedním z předních členů Avengers. V této knize se dočtete, jak se Wanda poprvé objevila v řadách Magnetova podlého Bratrstva zlých mutantů, a v kultovním příběhu Scarletina mise dojde Scarlet Witch až na hranice svých možností.

Obsahuje X-Men č. 4 a Avengers West Coast č. 47-52.

---

POZOR! Edice UKK i NHM jsou levné edice, u kterých není kladen takový důraz na kvalitu vydání ani na distribuci. Dochází proto k drobným chybám spočívajícím v ne úplně přesném vytištění hřbetu, naražení, či poškrábání obálky, často před zatavením do igelitu, ale často také při distribuci a následné redistribuci remitendy z trafik.
Očividné vadňáky vracíme nakladateli, ale pokud bychom měli nabízet jen naprosto bezvadné kusy, prodávali bychom tak pětinu dodávaného množství a nemohli doobjednávat vyprodané svazky. Při objednávce proto prosím zvažte své nároky a případně nás raději navštivte a vyberte si osobně. (Často je také na výběr pouze mezi různě poznamenanými výtisky.)
Děkujeme za pochopení.