Liga spravedlnosti 7: Ztracená spravedlnost

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině, Crew novinky
239 Kč
(sleva 20%)
299 Kč

ks   
Autor Christopher Priest
Kresba Pete Woods, Ian Churchill, Philippe Briones
Obálka David Yardin
Překlad Ľudovít Plata
Cyklus Znovuzrozená Liga spravedlnosti 07
Svět Liga spravedlnosti
Série Znovuzrození hrdinů DC
Vydavatel CREW
EAN 9788074499906
Formát 16,7 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran 128
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
HNĚV RUDÉHO LVA! Největší fanoušek Ligy se stal zároveň její největší hrozbou. Využívá tajemství členů týmu proti nim – a to vše ve snaze přimět je soustředit se opět na to, co je opravdu důležité. Aby dosáhl svých zvrácených cílů, poškodí dokonce Strážní věž a doslova tak srazí Ligu spravedlnosti zpátky na Zem! Zničená základna dopadne do Afriky a boj o právo na její trosky vyvolá humanitární krizi. Rudý lev, vládce sužované země, si najal bezskrupulózního padoucha Deathstroka, aby zasáhl v jeho prospěch, a tým superhrdinů je nyní tím jediným, co stojí v cestě masakru...

V této knize se uzavírá příběh první Ligy spravedlnosti vytvořené v rámci Znovuzrození hrdinů DC. Akce se zde střída s lidskou stránkou důsledků – členové týmu jsou totiž nuceni vypořádat se s problémy, které nelze řešit superschopnostmi.

Obsahuje sešity Liga spravedlnosti č. 39–43 z pera Christophera Priesta (DEATHSTROKE), scenáristy nominovaného na Eisnerovu cenu, jemuž jako kreslíři sekundují Pete Woods (ROBIN), Ian Churchill (TEEN TITANS) a Philippe Briones (AQUAMAN).