Simpsonovi: Rodinná historie

kategorie: Komiksy V češtině, Knihy - beletrie Humor, Knihy - fantastika Pro mládež, Novinky
538 Kč
(sleva 10.00%)
598 Kč


VYPRODÁNO

Autor Matt Groening
Kresba Matt Groening
Obálka Matt Groening
Překlad Věra Petrášová
Svět Simpsonovi
Vydavatel Jota
EAN 9788074626975
Formát 24,8 x 27,9 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 304
Rok a pořadí vydání 2014 (první)
POZOR: TOTO NENÍ KOMIKS!!

Takže vy si myslíte, že znáte Simpsonovy? Ne tak docela! Kniha Simpsonovi: Rodinná historie odhaluje dvacet pět let fakt a vtipů a uvádí je v dříve nevídané chronologické podobě. Cestujte v čase s Mattem Groeningem, jenž nadzvedne oponu a odhalí vám události, které proměnily jednu obyčejnou rodinku v popkulturní fenomén.

Každá rodinná historie má svůj začátek… takže kde jinde začít? Od prvního piva k první spálené podprsence, od první diskusní soutěže k první schůzce, od maturitního plesu k nedobytnému hradu, od nenechavých rukou k plánům na manželství, od „Dítěte na palubě“ k „Dítěti se zkaženým dechem“ – vše konečně v jediné knížce příjemného formátu. Nostalgické vyprávění, barevné koláže, směsice vzpomínek, pohledy zpět i vpřed, vše, co provázelo zrod naší oblíbené rodiny Simpsonových.

Objemná kniha je naditá obrázky a zaplňuje všechna bílá místa, o kterých jste neměli ani tušení, a tím dává historii rodiny Simpsonových celistvou podobu. Obsahuje unikátní původní záběry z prvních dílů série.