Zášť z Údolí středu

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Gamebooky
449 Kč
(sleva 10.00%)
499 Kč

ks   
Autor David Sharrock
Obálka Vladislav Gonciar
Ilustrace různí
Překlad Vojta Žák
Cyklus Nositel kosy 01
Svět Vlákno
Série Utkané cesty 01
Vydavatel Mytágo
EAN 9788087761663
Formát 11,1 x 16 cm, brožovaná
Počet stran 526
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Od malička ses dřel na farmě svého otce a snil o hrdinských skutcích, vzrušujících zážitcích a vzdálených zemích za hranicemi civilizovaného království Roh.

Konečně nastal den, kdy budeš moci nechat nudné farmářské povinnosti za sebou a vyrazit za svobodou a dobrodružstvím. Jenže místo toho přijde dobrodružství za tebou.

Zášť Varicella Zoster – babice Irgin z města padlých – a její sabat čarodějnic mají v úmyslu vtrhnout do Rohu a vzít si něco, co jim nepatří. Než noc skončí, připraví tě o všechno, co ti kdy bylo drahé, a donutí tě vydat se na výpravu mnohem nebezpečnější, než sis vůbec kdy představoval.

Zášť z Údolí Středu je první kniha z trilogie Nositel kosy odehrávající se ve fantasy světě Vlákno, v níž se staneš pánem svého osudu a rozhodneš o tom, jakým směrem se bude příběh ubírat.

Série Utkané cesty zkoumá magický svět Vlákna. Nepotřebuješ nic jiného než tužku, gumu, dvě hrací kostky a můžeš se stát Nositelem kosy ze Zaváté a ponořit se do tajuplných zákoutí nové, vzrušující říše.