Batman a syn

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
449 Kč
(sleva 10.00%)
499 Kč

ks   
Autor Grant Morrison
Kresba Andy Kubert
Ilustrace John Van Fleet
Překlad Petr Zenkl
Svět Batman
Vydavatel BB art
EAN 9788074611391
Formát 17,4 x 26,4 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 200
Rok a pořadí vydání 2012 (první)
Pod překvapivou novou kapitolou ze života gothamského Temného rytíře jsou podepsány tři komiksové legendy – scénárista Grant Morrison, výtvarník Andy Kubert a inker Jesse Delperdang.
Talia, dcera Batmanova dávného protivníka Ra´s al Ghula, se kterou kdysi Batman strávil jednu noc, mu představí svého syna Damiana a tvrdí mu, že je otcem.
Talia chce, aby si nyní Batman vzal chlapce k sobě a vychoval ho. Batman souhlasí, netuší ale, k čemu se zavázal. Chlapec, jenž dosud vyrůstal v brutálním prostředí Ligy asasínů, si dělá, co chce. Svou agresi obrací nejen vůči svému otci, ale i vůči Timu Drakeovi, nedávno adoptovanému dědici Bruce Waynea a Alfrédovi, Wayneovu věrnému komorníkovi.
Je Damian skutečně jen nevychovaný kluk, který se chce vyrovnat svému otci nebo je za vším tajný Taliin plán jak definitivně zlikvidovat Batmana?
V podání mistrů žánru, Morrisona a Kuberta, je BATMAN A SYN jedním z nejpoutavějších příběhů batmanovské řady. Součástí tohoto souhrnného vydání je i samostatná novela „Klaun o půlnoci“ doprovázená temnými ilustracemi Johna Van Fleeta.

Související produkty

Batman: Květy zla (váz.)
Bruce Wayne má skoro dokonalý život. Je zamilovaný do úžasné ženy, dělá práci, která pomáhá lidem. Jeho paměť sice...
další informace

Cena vč. DPH 554 Kč
(sleva 25%)

739 Kč

xx0,- s DPH


Batman 44
cyklus: Batman 044

Komiks je v angličtině.
další informace

Cena vč. DPH 75 Kč

xx0,- s DPH