Smrtící výstřel

kategorie: Novinky, Knihy - beletrie Thrillery
269 Kč
(sleva 10.00%)
299 Kč

ks   
Autor Vince Flynn
Obálka Bohumil Fencl
Překlad Michal Prokop
Cyklus Mitch Rapp 12
Vydavatel BB art
EAN 9788074614088
Formát 15,1 x 21,1 cm, vázaná s přebalem
Počet stran 302
Rok a pořadí vydání 2013 (první)
Děj nového thrilleru Vince Flynna navazuje na předchozí román Americký zabiják. Elitní zabiják Mitch Rapp po náročném výcviku v CIA a nasazení do akce likviduje jednoho po druhém nepřátele ze svého seznamu. Po jeho rychlých a profesionálně provedených akcích nezůstávají žádné stopy, avšak propletená síť pachatelů útoku na letadlo Pan Am nad skotským městem Lockerbie, při němž zahynulo 270 civilistů, si stále naléhavěji uvědomuje, že jim je kdosi v patách. Rapp se vydává za dalším mužem a nachází ho v Paříži. Ve zlomku vteřiny, kdy kulka opouští Rappovu pistoli, sklapne past a sám agent se náhle stává kořistí a musí bojovat o život.
Nazítří je v jednom z nejlepších pařížských hotelů nalezeno devět mrtvých – včetně libyjského ministra ropného průmyslu. Nikdo ve Washingtonu nechce přijmout zodpovědnost za akci, která hrozí přerůst ve vážnou mezinárodní krizi a způsobit CIA obrovské komplikace. Rappovi šéfové mají jedinou možnost, a to z operace vycouvat a doufat, že jejich nejnovější tajná zbraň učiní totéž.
Rapp musí buď uniknout dopadení, nebo tiše zemřít. Jeden člen týmu však nehodlá ponechat nic náhodě. Stan Hurley je odhodlán zabránit francouzským úřadům v Rappově dopadení, i kdyby to mělo znamenat agentovu smrt. Mitchi Rappovi nezbývá než jednat na vlastní pěst a brzy se ukazuje, že v takové situaci je pro nepřátele vůbec nejnebezpečnější.

Související produkty

Poslední muž
cyklus: Mitch Rapp 13

Velitel tajných operací CIA v Afghánistánu Joe Rickman byl unesen a jeho čtyři osobní strážci chladnokrevně...
další informace

Cena vč. DPH 269 Kč
(sleva 10.00%)

299 Kč

xx0,- s DPH


Svolení zabíjet
cyklus: Mitch Rapp 06

Za svou dlouholetou kariéru zabijáka ve službách CIA Mitch Rapp zachránil život bezpočtu svých amerických...
další informace

Cena vč. DPH 269 Kč
(sleva 10.00%)

299 Kč

VYPRODÁNO

xx0,- s DPH