All Star Western: Válka vládců noci

kategorie: Novinky, Komiksy V češtině
359 Kč
(sleva 10.00%)
399 Kč

ks   
Autor Justin Gray, Jimmy Palmiotti
Kresba Moritat
Obálka Ladronn
Překlad Martin D. Antonín
Cyklus All Star Western 02
Svět Batman
Vydavatel BB art
EAN 9788075075550
Formát 17,2 x 25,7 cm, brožovaná
Počet stran 192
Rok a pořadí vydání 2016 (první)
Lovec lidí Jonah Hex a doktor Amadeus Arkham úspěšně rozbili gang únosců dětí, ale zlosyn, který vše zpovzdálí řídil, dosud uniká. Jeho stopa vede do New Orleans a nezdá se, že půjde o snadný lov – celé město vře po útocích skupiny Sedmý srpen, steampunkových protipřistěhovaleckých teroristů. Bezmocné imigranty se odvažují chránit jen Nighthawk a Cinnamon, proslulí maskovaní mstitelé bezpráví. Hex velmi nerad souhlasí, že svůj hon za odměnou odloží a svým přátelům pomůže (pokud to nepotrvá dlouho). Vzápětí však v aréně bojuje o holý život!
Líté šarvátky jeho i Arkhama brzy zapletou do války záhadného Sovího tribunálu s vyznavači Bible zločinu. Společně odhalí samotné kořeny sovího mýtu, role, kterou stínový kult sehrál v dějinách Gothamu... a smrtící nebezpečí pro všechny zúčastněné.
Nighthawk a Cinnamon navíc prožijí vlastní, napětím a pomstou nabité dobrodružství, a představí se vám i lamač ženských srdcí Bat Lash a parapsycholog Dr. Terrence Thirteen.

Scenáristé JUSTIN GRAY (JONAH HEX) a JIMMY PALMIOTTI (POWER GIRL) a výtvarníci MORITAT (THE SPIRIT), PATRICK SCHERBERGER (Spider-Man), JOSE LUIS GARCIA-LOPEZ (BATMAN CONFIDENTIAL) a SCOTT KOLINS (THE FLASH) vám v dobrodružném komiksu ALL STAR WESTERN: VÁLKA VLÁDCŮ NOCI představují Gotham v nejlepší tradici doby Divokého Západu.

Související produkty

Návrat temného rytíře - 1. vyd. (A)
Stav slušný. Konečně ta pecka vyšla, konečně je tady! Nejstěžejnější dílo, co se Batmana týče, a jedno z...
další informace

Cena vč. DPH 300 Kč

xx0,- s DPH


Batman 37
cyklus: Batman 037

Komiks je v angličtině.
další informace

Cena vč. DPH 75 Kč

xx0,- s DPH