Avengers vs. X-Men 1

kategorie: , Komiksy V češtině, Novinky
249Kč s DPH


VYPRODÁNO

Autor Brian Michael Bendis, Jason Aaron, Kathryn Immonenová
Kresba John Romita Jr., Olivier Coipel, Adam Kubert, Stuart Immonen, Frank Cho
Obálka neuvedeno
Překlad Changer the Elder
Cyklus Avengers vs X-Men 01
Svět Defenders
Série Ultimátní komiksový komplet 82
Vydavatel Hachette
EAN 977228070837
Formát 17,6 x 26,7 cm, vázaná
Počet stran 192
Rok a pořadí vydání 2016 (první)
Napříč vesmírem se k Zemi řítí Phoenix, připravená spojit se se svým novým hostitelem, takzvaným mutantským mesiášem jménem Hope. Pro X-Meny znamená její příchod potenciální znovuzrození jejich tolik zkoušeného druhu, ale pro Avengers je Phoenix obrovskou hrozbou, která by mohla vyhubit celé lidstvo. Vyjednávání mezi oběma skupinami selhala a hrdinové nyní stojí proti sobě. Zbývá jediná možnost - boj!

Obsahuje komiksy Avengers vs. X-Men 0-4 a AVX Versus 1-2.

POZOR! Edice UKK i NHM jsou levné edice, u kterých není kladen takový důraz na kvalitu vydání ani na distribuci. Dochází proto k drobným chybám spočívajícím v ne úplně přesném vytištění hřbetu, naražení, či poškrábání obálky, často před zatavením do igelitu, ale často také při distribuci a následné redistribuci remitendy z trafik.
Očividné vadňáky vracíme nakladateli, ale pokud bychom měli nabízet jen naprosto bezvadné kusy, prodávali bychom tak pětinu dodávaného množství a nemohli doobjednávat vyprodané svazky. Při objednávce proto prosím zvažte své nároky a případně nás raději navštivte a vyberte si osobně. (Často je také na výběr pouze mezi různě poznamenanými výtisky.)
Děkujeme za pochopení.