Pragocalypsa 2: Krev padlých andělů

kategorie: Knihy - fantastika Fantasy, Novinky
314 Kč
(sleva 10.00%)
349 Kč

ks   
Autor Jan Urban
Obálka Dominik Broniek
Cyklus Pragocalypsa 02
Vydavatel Fantom print
EAN 9788075940629
Formát 14,6 x 20,5 cm, brožovaná
Počet stran 304
Rok a pořadí vydání 2020 (druhé)
Praha – poklidné srdce Evropy plné tajemných zákoutí, soch, kostelů, holubů, předražených taxikářů, zkorumpovaných politiků a ruských nevěstinců… Této idylce však právě zvoní umíráček!

Hlava království českého je v obležení nepřátelských sil. Počet bojechtivých cizáků, stupňujících útoky a sabotáže, roste každým dnem. Nejsou ovšem jedinými hráči ve vražedné soutěži o ovládnutí magické moci skrývající se v Praze. O slovo se hlásí jiní, mnohem silnější a nevyzpytatelnější soupeři.

Bohové a jejich nohsledi.

Dimenzionální trhliny do neznámých světů přibývají geometrickou řadou a starobylé síly už nedočkavě klepají na dveře. Jediní, kdo mají v rukách páku změnit nepěkně se vyvíjející chod dějin, jsou členové tajného řádu založeného Rudolfem II. na sklonku šestnáctého století, oplývající výjimečnými schopnostmi.

Jenže řád má problém. Elixír mládí, který mnohé z řeholníků udržoval celá staletí při životě, dochází. Skupinka, která byla vyslána, aby našla poslední scházející ingredienci nutnou k vytvoření nové dávky, byla rozprášena. Klíčová členka řádu je unesena a nezbývá, než ji ze spárů mocichtivých únosců zachránit. Právě v jejích rukou totiž může ležet osud nejen matky měst a českých zemí, ale celého světa.

Apokalyptická mračna se kupí. Boj o Prahu teprve začíná…

Podaří se hrstce českých X-menů ochránit matičku Prahu před takřka nezvratným osudem?

---

„Konec světa začíná v Praze.“ Nostradamus