Přístav Země / Zatmění

kategorie: , Komiksy V češtině, Novinky
1969Kč s DPH


VYPRODÁNO

Autor Zack Kaplan
Kresba Andrea Mutti, Giovanni Timpano
Obálka neuvedeno
Překlad Filip Štěpánek
Vydavatel Mighty Boys
EAN 9788090793101
Formát 17,6 x 26,7 cm, vázaná
Počet stran 848
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
POZOR: Velmi omezený náklad!!

Přístav Země
První kontakt nemusí být nic romantického jako Blízká setkání třetího druhu, nebo krvavého jako Vetřelec. Mimozemšťané přicházejí s nabídkou na vybudování kosmického přístavu, výměnou za technologie a obchodní příležitosti. Nemusí přicházet v míru, ani nás nepotřebují sežrat, protože to by poškodilo obchod. A o ten jde především. Je jen otázkou, kdo na něm vydělá a jakou cenu zaplatí.

Zatmění
Na Slunci došlo k podivným změnám. Jeho paprsky už nejsou hřejivé, ale spalující. Až tak, že vás to okamžitě zabije. Lidstvu tak nezbývá, než se přesunout do podzemí a najít způsob, jak přežít. V podzemí apokalyptického New Yorku zuří boj o moc, do nějž je nechtěně zavlečen i hlavní hrdina, kterému brzy dojde, že se vždy najde někdo, kdo chce vládnout ostatním, i kdyby to mělo být na spáleništi.

Scénář: Zack Kaplan
Art: Andrea Mutti / Giovanni Timpano
Ink: Andrea Mutti / Giovanni Timpano
Barvy: Vladimir Popov / Flavio Dispenza
Lettering: Radek Švarc
Překlad: Filip Štěpánek
Redakce: Kateřina Veselá, Haseyo, Filip Štěpánek, Zuzana Štěpánková
Žánr: Sci-Fi, postapokalyptický
Vazba: šitá v pevných deskách bez přebalu
Tisk: barevný
Originál: Eclipse / Port of Earth (Top Cow)

---

Zack Kaplan
S tituly jako ZATMĚNÍ a PŘÍSTAV ZEMĚ, oběma vydanými Image Comics a Top Cow, THE LOST CITY EXPLORERS a nedávno i čtvrtou sérií JOIN THE FUTURE od Aftershock Comics, se Zack Kaplan během několika málo let etabloval jako zásadní komiksový autor science fiction. Již tři jeho tituly byly vybrány pro televizní zpracování – THE LOST CITY EXPLORERS společností Universal TV, ZATMĚNÍ společností Skybound Entertainment Roberta Kirkmana (Živí mrtví) a PŘÍSTAV ZEMĚ společností Amazon Studios. Zack psal pro DC COMICS a vyučoval scenáristiku na Mezinárodní filmové a televizní akademii na Filipínách. Žije v Los Angeles, kde pokračuje v psaní filmů, televizních pořadů a komiksů.

Mighty Boys
Nakladatelství Mighty Boys vzniklo v v roce 2020 a vytyčilo si jednoduchý cíl – vydávat knihy a komiksy, kde je kladen důraz především na příběh.