Underground 2: Revoluce

kategorie: Knihy - fantastika Science fiction, Novinky
314 Kč
(sleva 10.00%)
349 Kč

ks   
Autor František Kotleta
Obálka Adéla Stopka
Cyklus Underground 02
Série Edice Fantastická Epocha
Vydavatel Epocha
EAN 9788027800308
Formát 11,2 x 18 cm, brožovaná
Počet stran 408
Rok a pořadí vydání 2021 (první)
Svět se ponořil do temnoty, ale Praha City je šťastné město plné neonů a milionů spokojených lidí. Alespoň to tvrdí zprávy City News. Jenže i redaktoři všudypřítomného televizního kanálu vědí, že pod povrchem bublá revolta. Korporace se rozpadají a po mnoha letech se chystají volby, které přinášejí nejen slovní přestřelky, ale i krev v ulicích. V těch ulicích, po nichž prý kráčí Digitální Mesiáš, jenž přišel spasit svět poté, co čarodějky selhaly.
Detektiv Petr Vachten má ale jiné starosti. Umírají vlivní lidé a do City News přicházejí informace od jejich vraha, který si říká Zodiak. A co je nejhorší – digitální mládež propadla kouzlu retrorapových verzí písní Hany Zagorové!
Vítejte v postapunkovém světě Františka Kotlety, který očaroval tisíce českých čtenářů a stal se bestsellerem lockdownů v roce 2020, 2044, 2056, 2077 a v doplněné verzi i v roce 2103.

---

František Kotleta (*1979)
Autor dobré dvacítky knih, z nichž každá se stala bestsellerem. Nejprodávanějším spisovatelem v rámci české fantastiky se stal už díky své prvotině Hustej nářez (2010), ze které se nakonec stala série pěti knih popisujících boj upírů proti mimozemšťanům o nadvládu na Zemi. Mezi jeho nejslavnější romány patří ty z postapokalyptická série Spad a také cyklus paranormálních detektivek s religionistou Tomášem Koskem, který zahájila kniha Příliš dlouhá swingers party (2014). Je rovněž editorem antologií Ve stínu Říše, Ve stínu apokalypsy a Ve stínu magie, které představily současnou fantastiku tisícům nových čtenářů.