Před Strážci: Ozymandias / Karmínový korzár (brož.)

kategorie: Komiksy V češtině, Novinky
449 Kč
(sleva 10.00%)
499 Kč


VYPRODÁNO

Autor Len Wein, John Higgins
Kresba Jae Lee, John Higgins, Steve Rude
Obálka Jae Lee, John Higgins, June Chungová
Překlad Viktor Janiš
Cyklus Před Strážci 04
Svět Strážci
Vydavatel BB art
EAN 9788075070357
Formát 17,2 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran 256
Rok a pořadí vydání 2014 (první)
PŘED STRÁŽCI, „předkračování“ nejlepšího grafického románu je konečně tady! Co jen Adrian Veidt neudělá, aby se stal nejchytřejším mužem světa? Jaké oběti nepodstoupí? Koho neodstrčí z cesty? Před strážci: Ozymandias je nepřikrášlený portrét člověka, jehož altruistická touha napravovat zkaženou planetu by ho mohla stát jeho lidství.
Prokletí karmínového korzára je hrůzný příběh o prokletém pirátovi, který je protikladem k nezapomenutelnému, temnému protějšku z původních Strážců, „Příběhů černé lodě“.
Dolarový Bill vznikl jako koncept, filmový maskot pro oblíbenou finanční instituci. Ovšem když jeden pokus o zviditelnění zajde dál, než by si kdy představil, stane se tento herec větším hrdinou, než by předpokládal.
Legendární scenárista Len Wein (Bažináč) s proslulými výtvarníky Jaem Leem (Temná věž od Stephena Kinga), Johnem Higginsem (Hellblazer) a Stevem Rudem (Nexus) odhalují doposud neznámé dějiny světa PŘED STRÁŽCI!

V této knize najdete sebrané komiksy PŘED STRÁŽCI: OZYMANDIAS č. 1–6, PŘED STRÁŽCI: KARMÍNOVÝ KORZÁR č. 1 a PŘED STRÁŽCI: DOLLAROVÝ BILL č. 1.